Hlavové diely pre CleanAIR dýchacie jednotky

Univerzálnosť respiračného systému CleanAIR a jeho uplatnenie v najrôznejších oboroch sú dané širokou ponukou ochranných hlavových dielov, ktoré vyhovujú  veľmi špecifickým potrebám v najrôznejších oboroch od potravinárskeho priemyslu cez poľnohospodárstvo až po chemickú a priemyselnú výrobu.

 

Ľahká kukla CA-1

 

Extrémne ľahká kuklu univerzálnej veľkosti, ideálna pre dlhodobé nosenie. Veľmi ľahko sa nasadzuje vďaka pružnému pásiku sama dobre prilieha k obvodu hlavy. Vo vertikálnom smere ju možno prispôsobiť pomocou nastaviteľného  vnútorného pásiku. Prúd vzduchu dodávaný prívodnou hadicou prechádza cez temeno hlavy k dýchacej zóne. Ventilácia vzduchu spolu so špeciálnou úpravou zorníka bráni vnútornému zahmlievaniu. Veľkosť zorníka zodpovedá prirodzenému rozhladu. V šedom a oranžovom prevedení. Hmotnosť: 120g

 

Lakýrnicka kukla CA-2


Veľmi lahká kukla s dĺžkou predĺženou až na ramena, vhodná pre dlhodobé nosenie, použitelná i cez dioptrické okuliare. Ľahko sa nasadzuje vďaka elastickému pásiku sama dobre prilieha k obvodu hlavy. Vo vertikálnom smere ju možno prispôsobiť pomocou nastaviteľného vnútorného pásiku. Prúd vzduchu dodávaný prívodnou hadicou prechádza cez temeno hlavy k dýchacej zóne. Ventilácia vzduchu spolu so špeciálnou úpravou zorníka bráni vnútornému zahmlievaniu. Veľkosť zorníka zodpovedá prirodzenému rozhladu. V šedom a oranžovom prevedení. Hmotnosť: 155g

 

Univerzálna kukla CA-10


Veľmi ľahká kukla  so všetkými výhodami kukly CA-2. Naviac v kombinácií so špeciálnou hadicou poskytuje najvyšší ochranný faktor vo svojej kategógií NPF 500. Iba v bielom prevedení, hmotnosť: 160g.

Ochranná maska CA-6


Lícnica masky je vyrobená zo silikónu zaručujúceho vysoký komfort pri nosení. Vymenitelný panoramatický zorník štandardne polykarbonátový zaručuje dobrý výhľad a neskresluje priestorovú orientáciu. Päťbodobý upínací systém spoľahlivo zaisťuje tesnú líniu medzi maskou a tvárou. Maska je vybavena štandardným závitovým pripojením RD 40x1/7". Ľahko dekontaminovateľná v jednej univerzálnej veľkosti. Hmotnosť: 500g.

 

Brúsny štít CA-3


Poskytuje ochranu dýchacích ciest, tváre a očí podľa EN 166. Základná variantu možno  doplniť látkovou kapucňou k ochrane vlasov. V ponuke volitelný štít, 3 typy: polykarbonát ( štandardne ), chemicky odolný acetát, acetát s odtieňom tmavosti č.5, ochranná kapucňa, výmené tesniace rúško ( šedá alebo oranžová farba ). Hmotnosť: 480g.

Bezpečnostná prilba CA-4


Reprezentuje multifunkčný ochranný systém typu " štyri v jednom". Základná zostava poskytujúca ochranu dýchacích ciest a hlavy možno doplniť o prídavný štít pre ochranu oči a sluchátka pre ochranu sluchu. Zvlášť vhodná pre náročné pracovné podmienky v chemickom priemysle a ďalších odvetiach. Modifikácia: voliteľný štít ( polykarbonát, chemicky odolný acetát, acetát s odtieňom tmavosti č.5 ), prídavne sluchadlá,  vymeniteľné tesniace rúško v šedej alebo oranžovej farbe. Hmotnosť: 680g bez sluchadiel.

 

Zváracia kukla CA-22

 

Stabilná pohodlná a dobre vyvážená kukla s integrovaným systémom ochrany dýchacích ciest. Kukla Kemmpi-Beta s odklápacím priezorom 110 x 90mm, pre zváračské sklá i samostmievacie kazety.

 

Zváracia kukla CA-25, CA-26

 

Ľahká a flexibilná zváracia kukla s integrovaným systémom pre ochranu dýchacích ciest. Pre rôzne typy samostmievacích kaziet s vnútorným ovládaním alebo s externým ovládaním umiestenným na ľavej strane kukly.